niedziela, 24 października 2021
GłównaTemat dniaZagraj z MiG-iem w Grę Miejską

Zagraj z MiG-iem w Grę Miejską

-

Mazowiecka Izba Gospodarcza w Ciechanowie serdecznie zaprasza na przygodową i w pełni bezpieczną Grę Miejską „PRZEDSIĘBIORCZY Ciechanów MIGiem”. Grę organizuje pod patronatem Krzysztofa Kosińskiego Prezydenta Miasta Ciechanów.

 

- R E K L A M A -"))

-Ta wyjątkowa rozrywka odbędzie się 21 sierpnia 2021 roku na terenie miasta Ciechanów w godzinach 9.30-14.00, a będzie polegać na odnalezieniu dziesięciu firm członkowskich Mazowieckiej Izby Gospodarczej i wykonaniu na terenie każdej z nich jednego zadania stacjonarnego celem zebrania jak największej liczby punktów. Drużyny mogą się składać od 2 do 5 osób; typująca instytucja/firma/organizacja może wystawić do udziału w grze tylko jedną drużynę. Na zgłoszenia udziału czekamy do dnia 6 sierpnia 2021 roku do godziny 12.30; decydować będzie kolejność zgłoszeń gdyż limit drużyn wynosi piętnaście- informuje Mazowiecka Izba Gospodarcza.

Grafika Mazowiecka Izba Gospodarcza

 

- R E K L A M A -"))

Polityka prywatności oraz RODO

Użytkownik ponosi wyłączną odpowiedzialność za treści zamieszczane przez siebie w portalu Nasz Ciechanów w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody z tego tytułu.

Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Nasz Ciechanów" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z regulaminem.

KOMENTARZE

Wprowadź treść komentarza
Wpisz swoje imię

R E K L A M A

R E K L A M A