niedziela, 24 października 2021
GłównaTemat dniaZarzut dla kierowcy BMW, który celowo wjechał w pieszych

Zarzut dla kierowcy BMW, który celowo wjechał w pieszych

-

W weekend w Glinojecku w godzinach rannych doszło do potrącenia trzech mężczyzn, którzy stali na chodniku. Pokrzywdzeni trafili do szpitala a sprawca został aresztowany na trzy miesiące

W nocy z soboty na niedzielę w Glinojecku na jednej z ulic  doszło do zdarzenia drogowego, w którym kierujący pojazdem marki BMW celowo zjechał z jezdni i uderzył w grupę osób stojących na chodniku, po czym oddalił się z miejsca zdarzenia nie udzielając pomocy pokrzywdzonym. Trzej mężczyźni trafili do szpitala. W wyniku dalszych czynności  25 – letni kierowca bmw został zatrzymany. Przedstawiono mu zarzut spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu a decyzją Sądu został aresztowany na okres trzech miesięcy.

- R E K L A M A -"))

Fot. OSP Glinojeck

- R E K L A M A -"))

Polityka prywatności oraz RODO

Użytkownik ponosi wyłączną odpowiedzialność za treści zamieszczane przez siebie w portalu Nasz Ciechanów w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody z tego tytułu.

Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Nasz Ciechanów" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z regulaminem.

KOMENTARZE

Wprowadź treść komentarza
Wpisz swoje imię

R E K L A M A

R E K L A M A