GłównaTemat dniaZatrzymani z narkotykami

Zatrzymani z narkotykami

-

Policjanci podjęli interwencję wobec dwóch osób, które spożywały alkohol w miejscu publicznym. Znaleźli zabronione substancje.

4 września br. około godziny 1, policjanci z Wydziału Prewencji patrolując teren miasta, zauważyli mężczyzn spożywających alkohol w niedozwolonym miejscu. Funkcjonariusze natychmiast podeszli i poinformowali osoby o przyczynach podjętej interwencji. W trakcie legitymowania mężczyźni zachowywali się bardzo nerwowo co wzbudziło podejrzenia u policjantów, że mogą posiadać zabronione substancje.

- R E K L A M A -"))

Podczas kontroli osobistej 25-letniego mieszkańca Ciechanowa funkcjonariusze znaleźli foliowe zawiniątko z białą substancją krystaliczną natomiast u 23-latka również ciechanowianina znaleźli torebeczkę foliową ze zbryloną białą substancją. Mężczyźni posiadający podejrzane substancje zostali zatrzymani do wyjaśnienia.

Po przebadaniu zabezpieczonych środków za pomocą testerów narkotykowych okazało się, że 23-latek posiadał substancję psychotropową w postaci amfetaminy i już usłyszał zarzuty posiadania narkotyków. Druga zabezpieczona substancja we wstępnym badaniu testerem nie wskazała obecności substancji zabronionych jednak będzie poddana dokładniejszemu badaniu w laboratorium kryminalistycznym.

Wykaz substancji zabronionych ustawy o przeciwdziałaniu narkomani zawiera ponad 400 takich substancji.

Za przestępstwo z art.62 Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

 

- R E K L A M A -"))

Polityka prywatności oraz RODO

Użytkownik ponosi wyłączną odpowiedzialność za treści zamieszczane przez siebie w portalu Nasz Ciechanów w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody z tego tytułu.

Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Nasz Ciechanów" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z regulaminem.

KOMENTARZE

Wprowadź treść komentarza
Wpisz swoje imię

R E K L A M A

R E K L A M A