niedziela, 24 października 2021
GłównaTemat dniaZatrzymany za kradzież portfela

Zatrzymany za kradzież portfela

-

Ciechanowscy policjanci w trakcie interwencji przy 24 – latku ujawnili skradziony wcześniej portfel. Mężczyzna został zatrzymany, usłyszał już zarzut kradzieży

W miniony poniedziałek do Komendy Powiatowej Policji w Ciechanowie zgłosił się mężczyzna informując o kradzieży swojego portfela, która miała miejsce w jednym z lokali gastronomicznych w Ciechanowie. Oprócz portfela sprawca ukradł również i dokumenty. Godzinę później patrol został wezwany do kradzieży sklepowej na ul. Ściegiennego, gdzie ujęty został sprawca. Na miejscu podczas interwencji funkcjonariusze w plecaku należącym do 24 – latka ujawnili skradziony wcześniej portfel wraz z zawartością dokumentów. Mężczyzna został zatrzymany. W trakcie wykonywania dalszych czynności został zatrzymany drugi sprawca. Obydwaj usłyszeli już zarzut kradzieży do której się przyznali. Grozi im kara pozbawienia wolności do lat 5.

- R E K L A M A -"))

Fot. pixabay

- R E K L A M A -"))

Polityka prywatności oraz RODO

Użytkownik ponosi wyłączną odpowiedzialność za treści zamieszczane przez siebie w portalu Nasz Ciechanów w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody z tego tytułu.

Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Nasz Ciechanów" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z regulaminem.

KOMENTARZE

Wprowadź treść komentarza
Wpisz swoje imię

R E K L A M A

R E K L A M A