GłównaTemat dniaZatrzymany za kradzież

Zatrzymany za kradzież

-

Wczoraj na ul. Gostkowskiej policjanci ciechanowskiej Komendy Policji zatrzymali mężczyznę, który kilkanaście minut wcześniej ukradł agregat prądotwórczy z kiosku znajdującego się przy cmentarzu komunalnym. Szybkie działania funkcjonariuszy pozwoliły na niezwłoczne zatrzymanie sprawcy a skradzione mienie zostało odzyskane.

Około godz. 14:40 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Ciechanowie otrzymał zgłoszenie o mężczyźnie, który przy cmentarzu i kioskach ze zniczami szedł piechotą niosąc w rękach ciężki agregat prądotwórczy. To wzbudziło podejrzenie osoby zgłaszającej. Funkcjonariusze niezwłocznie udali się na miejsce i w trakcie penetracji terenu na ul. Gostkowskiej zatrzymali mężczyznę. W trakcie dalszych czynności okazało się że kilka minut wcześniej 32 – latek ukradł agregat z przycmentarnego kiosku na ul.  Gostkowskiej w Ciechanowie

- R E K L A M A -"))

Mieszkaniec Ciechanowa usłyszał zarzut kradzieży do którego się przyznał. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

Fot. pixabay

- R E K L A M A -"))

Polityka prywatności oraz RODO

Użytkownik ponosi wyłączną odpowiedzialność za treści zamieszczane przez siebie w portalu Nasz Ciechanów w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody z tego tytułu.

Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Nasz Ciechanów" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z regulaminem.

KOMENTARZE

Wprowadź treść komentarza
Wpisz swoje imię

R E K L A M A

R E K L A M A