GłównaTemat dniaZbiórka odpadów wielkogabarytowych i zużytego sprzętu RTV i AGD

Zbiórka odpadów wielkogabarytowych i zużytego sprzętu RTV i AGD

-

Rozpoczęto wiosenną zbiórkę odpadów wielkogabarytowych i zużytego sprzętu elektrycznego oraz elektronicznego. Na terenie zabudowy jednorodzinnej będzie trwała od 19 do 26 kwietnia, a na terenie zabudowy wielorodzinnej (osiedla bloków) 27 kwietnia.

Mieszkańcy mogą bezpłatnie pozbyć się odpadów wielkogabarytowych (np. starych mebli, dywanów) oraz zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego (sprzętu AGD i RTV).

- R E K L A M A -"))

W zabudowie jednorodzinnej odbiory odpadów wielkogabarytowych odbędą się w dniach 19-26 kwietnia 2021 r., tj. w terminach zgodnych z harmonogramem odbioru odpadów komunalnych selektywnie zbieranych w zabudowie jednorodzinnej. Odpady należy wystawić przed posesją wzdłuż drogi przejazdu pojazdu zbierającego, bez powodowania utrudnień dla ruchu.

Na osiedlach bloków (zabudowa wielorodzinna) odbiory odpadów wielkogabarytowych będą miały miejsce 27 kwietnia 2021 r. Mieszkańcy powinni wystawić odpady wokół pojemników na selektywną zbiórkę odpadów, na terenie poszczególnych osiedli.

Harmonogram odbioru jest dostępny na stronie Urzędu Miasta Ciechanów: https://www.umciechanow.pl/dla_mieszkancow/Rozdzial_X.

Dodatkowych informacji udzielają pracownicy Referatu Gospodarki Odpadami Komunalnymi pod nr tel. (23) 674 92 89 (wew. 289).

Fot. UM Ciechanów

- R E K L A M A -"))

Polityka prywatności oraz RODO

Użytkownik ponosi wyłączną odpowiedzialność za treści zamieszczane przez siebie w portalu Nasz Ciechanów w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody z tego tytułu.

Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Nasz Ciechanów" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z regulaminem.

KOMENTARZE

Wprowadź treść komentarza
Wpisz swoje imię