niedziela, 24 października 2021
GłównaTemat dniaZdarzenie drogowe na terenie gm. Opinogóra Górna

Zdarzenie drogowe na terenie gm. Opinogóra Górna

-

W minioną niedzielę w miejscowości Kołaki Budzyno doszło do wypadku drogowego, w którym dwa samochody osobowe marki Nissan oraz Skoda zderzyły się czołowo.

Do zdarzenia doszło ok. godz. 12:45. Kierujący Nissanem wyjeżdżając z posesji na drogę publiczną uderzył czołowo w jadący z naprzeciwka pojazd marki Skoda.  W wyniku tego zdarzenia obrażeń w postaci złamania ręki doznała pasażerka Skody, która została zabrana do szpitala. Obydwaj kierujący byli trzeźwi.

- R E K L A M A -"))

Policja apeluje o zachowanie ostrożności i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego.

- R E K L A M A -"))

Polityka prywatności oraz RODO

Użytkownik ponosi wyłączną odpowiedzialność za treści zamieszczane przez siebie w portalu Nasz Ciechanów w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody z tego tytułu.

Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Nasz Ciechanów" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z regulaminem.

KOMENTARZE

Wprowadź treść komentarza
Wpisz swoje imię

R E K L A M A

R E K L A M A