Główna Wiadomości Zdawalność gorsza niż w Mławie?

Zdawalność gorsza niż w Mławie?

-

Zarówno w egzaminach teoretycznych, jak i praktycznych na prawo jazdy kategorii B., osoby podchodzące do zdawania w Ciechanowie wypadają gorzej niż ci, którzy zdecydowali się, żeby zdobyć „prawko” w Mławie.

Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Ciechnowie opublikował niedawno statystyki zdawalności w pierwszym półroczu 2019 roku.

- R E K L A M A -"))

Od początku roku do końca czerwca ciechanowski WORD, wliczając również oddział w Mławie przeprowadził 4 451 egzaminów teoretycznych na prawo jazdy kat. B. Ich zdawalność wyniosła 50,31 proc. W samym Ciechanowie odbyło się  2 351 egzaminów z teorii (zdawalność 49,44 proc.), natomiast w mławskim oddziale – 2 100 (zdawalność 51,26 proc).

Jeśli chodzi o egzaminy praktyczne to od stycznia do czerwca odbyło się ich 7 241 . Zdało je 31,51 proc. kierowców. W tym przypadku również wyższą zdawalność odnotowano w Mławie – 32,06 proc. (przeprowadzono 3 501). W Ciechanowie wynosiła ona 31,00 proc. Przeprowadzono 3 740 egzamiów.

- R E K L A M A -"))

Polityka prywatności oraz RODO

Użytkownik ponosi wyłączną odpowiedzialność za treści zamieszczane przez siebie w portalu Nasz Ciechanów w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody z tego tytułu.

Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Nasz Ciechanów" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z regulaminem.

KOMENTARZE

Wprowadź treść komentarza
Wpisz swoje imię

Środowisko dziennikarskie straciło wspaniałego kolegę i przyjaciela

Dziś w wieku 60 lat odszedł wieloletni dziennikarz i reporter Tygodnika Ciechanowskiego Krzysiu Kowalski To bardzo smutna wiadomość dla całego środowiska dziennikarskiego. Odszedł człowiek skromny,...

ZUS: Za okres kwarantanny przysługują świadczenia z tytułu choroby

Wystawienie zaświadczenia lekarskiego pozostaje w kompetencji lekarza Osoba poddana kwarantannie lub izolacji ma prawo do otrzymania świadczeń z tytułu choroby. Podstawą do ich wypłacenia jest...

Nowe „Gwiezdne Wojny” nie w Ciechanowie

Dystrybutor zażądał na wyłączności na 4 tygodnie Kino Łydynia podjęło decyzję o nie graniu Gwiezdnych Wojen bowiem dystrybutor zażądał wyświetlania filmu przez 4 tygodnie na...

R E K L A M A

R E K L A M A