GłównaTemat dniaZderzenie AUDI Q7 z łosiem.

Zderzenie AUDI Q7 z łosiem.

-

8 września o godz. 20:26 straż otrzymała informacje o zdarzeniu drogowym w m. Wiksin. Po przybyciu na miejsce zdarzenia strażacy zastali zderzenie pojazdu AUDI Q7 z łosiem. Pojazdem podróżowały dwie osoby – na skutek zdarzenia nie odnieśli obrażeń. W rowie, kilkanaście metrów od samochodu znajdował się łoś z licznymi obrażeniami. Działania podjęte strażaków polegały na:

– zabezpieczeniu miejsca działań

- R E K L A M A -"))

– oświetleniu terenu akcji

– odłączeniu zasilania w pojeździe

-Z uwagi na obrażenia łosia podjęto decyzję o jego odstrzeleniu. Na miejsce dotarł myśliwy z koła łowieckiego, który odstrzelił ranne zwierzę. Na tym działania wszystkich zastępów zakończono. Na miejscu pozostał patrol Policji. Pojazd biorący udział w zdarzeniu przekazano pisemnie właścicielowi- informuje oficer prasowy ciechanowskiej straży pożarnej mł. kpt. Damian Kołpaczyński

Fot. KP PSP Ciechanów

- R E K L A M A -"))

Polityka prywatności oraz RODO

Użytkownik ponosi wyłączną odpowiedzialność za treści zamieszczane przez siebie w portalu Nasz Ciechanów w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody z tego tytułu.

Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Nasz Ciechanów" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z regulaminem.

KOMENTARZE

Wprowadź treść komentarza
Wpisz swoje imię

R E K L A M A

R E K L A M A