niedziela, 24 października 2021
GłównaKulturaZebrano 11 tys. dla "młodych zdolnych"

Zebrano 11 tys. dla „młodych zdolnych”

-

To efekt najstarszej, bo realizowanej od 28 lat imprezy charytatywnej w Ciechanowie. Podczas Koncertu Noworocznego Gala 2018 kwestowano na rzecz młodych artystów z terenu powiatu ciechanowskiego. Gala była też okazją do prezentacji ich dorobku artystycznego.

13 najbardziej wyróżniającym się młodym artystom wręczono statuetki „Sukces Artystyczny Roku 2017”. O tym jakie talenty w nich drzemią widzowie mogli przekonać się sami podczas koncertu laureatów, który odbył się podczas pierwszej części gali. W przewie koncertu kwestowano na rzecz funduszu „Sztuka Młodych”. Z jego wsparcia do tej pory skorzystało ponad 250 osób. Sporą kwotę – ponad 7 tys. zł – udało się uzyskać podczas licytacji dzieł sztuki (w Galerii Bolesława Biegasa). W drugiej części koncertu na scenie pojawił się zespół Why Ducky? świętujący 15-lecie istnienia.

- R E K L A M A -"))

Listę wyróżnionych osób i fotorelację z Gali, która odbyła się w Powiatowym Centrum Kultury i Sztuki można znaleźć TUTAJ

- R E K L A M A -"))
Viaamil
Sourcered.

Polityka prywatności oraz RODO

Użytkownik ponosi wyłączną odpowiedzialność za treści zamieszczane przez siebie w portalu Nasz Ciechanów w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody z tego tytułu.

Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Nasz Ciechanów" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z regulaminem.

KOMENTARZE

Wprowadź treść komentarza
Wpisz swoje imię

R E K L A M A

R E K L A M A