GłównaTemat dniaZespół Rzecznika Klienta Energi Obrotu odwiedzi Ciechanów

Zespół Rzecznika Klienta Energi Obrotu odwiedzi Ciechanów

-

W ramach programu współpracy Energi Obrotu (EOB) z Powiatowymi Rzecznikami Konsumentów, przedstawiciele rzecznika klienta odwiedzą biuro rzecznika konsumentów w Starostwie Powiatowym w Ciechanowie (ul. 17 Stycznia 7, sala konferencyjna nr 15 na parterze budynku).

Dyżur pracowników Energi odbędzie się w środę, 26 maja 2021 roku, w godz. 11-13 w sali konferencyjnej nr 15 na parterze budynku Starostwa, ul. 17 Stycznia 7. Z uwagi na trwającą pandemię chętni do spotkania z przedstawicielami spółki proszeni są o wcześniejsze umówienie spotkania z Powiatowym Rzecznikiem Konsumentów (nr tel. 729 055 924, e-mail: [email protected]). Współpracownicy Rzecznika Klienta EOB będą wyposażeni w środki bezpieczeństwa sanitarnego – maseczki, rękawice, środki dezynfekujące oraz przesłonę z pleksiglasu.

- R E K L A M A -"))

Pracownicy zespołu Rzecznika Klienta EOB spotkają się z mieszkańcami gmin powiatu ciechanowskiego, aby wyjaśnić wątpliwości na miejscu, a  jeśli będzie taka potrzeba, przyjąć zgłoszenia do dokładniejszej analizy. Rzecznik Klienta EOB to instancja, do której klienci mogą zwrócić się, jeśli w wyniku standardowego procesu reklamacji nie otrzymali wystarczająco satysfakcjonującej dla siebie odpowiedzi. W tracie dyżurów pracownicy Energi chętnie wysłuchają również rekomendacji klientów, które mogłyby usprawnić codzienną współpracę ze spółką.

Info. Fot. Starostwo Powiatowe w Ciechanowie

- R E K L A M A -"))

Polityka prywatności oraz RODO

Użytkownik ponosi wyłączną odpowiedzialność za treści zamieszczane przez siebie w portalu Nasz Ciechanów w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody z tego tytułu.

Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Nasz Ciechanów" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z regulaminem.

KOMENTARZE

Wprowadź treść komentarza
Wpisz swoje imię

R E K L A M A

R E K L A M A