GłównaTemat dniaZieleń zamiast betonu na rondzie Witosa

Zieleń zamiast betonu na rondzie Witosa

-

Rozpoczęły się zlecone przez miasto prace na rondzie Wincentego Witosa. Istniejąca nawierzchnia zostanie całkowicie zdemontowana. W miejsce betonowej kostki posadzone zostaną byliny: liliowiec, hosta i rozchodnik.

W najbliższych dniach Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych uzupełni ziemię i wykona nasadzenia. W ten sposób rondo zyska nowy wygląd. Będzie bardziej estetyczne i przyjazne środowisku.

- R E K L A M A -"))

Zadanie pod nazwą „Rozwój zieleni miejskiej w Ciechanowie” realizowane jest w ramach dotacji pozyskanej z „Mazowieckiego Instrumentu Wsparcia Ochrony Powietrza i Mikroklimatu” utworzonego przez samorząd województwa mazowieckiego.

W poprzednich latach roślinami zostały obsadzone wszystkie ronda znajdujące się w mieście.

Fot. UM Ciechanów

- R E K L A M A -"))

Polityka prywatności oraz RODO

Użytkownik ponosi wyłączną odpowiedzialność za treści zamieszczane przez siebie w portalu Nasz Ciechanów w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody z tego tytułu.

Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Nasz Ciechanów" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z regulaminem.

KOMENTARZE

Wprowadź treść komentarza
Wpisz swoje imię

R E K L A M A

R E K L A M A