Zmagasz się z otyłością? Interesuje Cię chirurgiczne leczenie? Weź udział w spotkaniu

0
666
for. mazovia.pl

Ciechanowski Zespół Bariatryczny oraz Stowarzyszenie Pacjentów Bariatrycznych organizują spotkanie informacyjne pn. „Wszystko o chirurgicznym leczeniu otyłości” w Specjalistycznym Szpitalu Wojewódzkim w Ciechanowie.

– Serdecznie zapraszamy na spotkanie wszystkie osoby zainteresowane chirurgicznym leczeniem otyłości oraz obecnych pacjentów bariatrycznych bez względu na to na jakiem etapie leczenia są,oraz w którym ośrodku podejmowały się leczenia – zapraszają organizatorzy.

W spotkaniu wezmą udział: dr Paweł Gajdek – chirurg, koordynator oddziału chirurgicznego, onkologicznego i bariatrycznego; mgr Edyta Królewiecka – pielęgniarka bariatryczna, pielęgniarka oddziałowa oddziału chirurgicznego, onkologicznego i bariatrycznego; mgr Anna Antczak – dietetyk oraz mgr Małgorzata Królewiecka – psycholog.

Spotkanie odbędzie się 13 lutego o godzinie 18:00 w dużej sali konferencyjnej (poziom -1 )
w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Ciechanowie ul. Powstańców Wielkopolskich 2. Wstęp jest bezpłatny. Nie ma też konieczności wcześniejszej rejestracji.

O Stowarzyszeniu Pacjentów Bariatrycznych można przeczytać TUTAJ.

KOMENTARZE

Użytkownik ponosi wyłączną odpowiedzialność za treści zamieszczane przez siebie w portalu Nasz Ciechanów, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody z tego tytułu.

Wprowadź treść komentarza
Wpisz swoje imię