Zmarł ks. Jan Fabisiak. Jutro msza pogrzebowa

0
520
fot. Diecezja Płocka

W środę popołudniem (31 października) zmarł ks. Jan Fabisiak. Odszedł do wieczności w 75 roku życia i 51 roku kapłaństwa.

Uroczystości pogrzebowe śp. ks. Jana Fabisiaka odbędą się w sobotę, 3 listopada. Rozpocznie je Msza Święta w kościele par. św. Barbary w Sikorzu sprawowana pod przewodnictwem bp. Mirosława Milewskiego, o godz. 11.00. Ciało z trumną zmarłego zostanie złożone na cmentarzu parafialnym w Sikorzu. Natomiast dziś (2 listopada) w płockiej katedrze zostanie odprawiona Msza Święta żałobna o godz. 19.00.

Ks. Jan Fabisiak urodził się 8 sierpnia 1943 r. w Żernikach, parafia Sikórz. Święcenia kapłańskie przyjął 18 czerwca 1967 r. w Sierpcu
Pełnił posługę duszpasterską w parafiach: Dobrzyń n. Wisłą, Gostynin, Mława, Żuromin, Sońsk, Katedra Płocka. Zmarł 31 października 2018 r. w Warszawie.

 

PODZIEL SIĘ

KOMENTARZE

Użytkownik ponosi wyłączną odpowiedzialność za treści zamieszczane przez siebie w portalu Nasz Ciechanów, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody z tego tytułu.

Wprowadź treść komentarza
Wpisz swoje imię