GłównaTemat dniaZmiany w funkcjonowaniu punktu szczepień

Zmiany w funkcjonowaniu punktu szczepień

-

Od 1 września Samorządowy Punkt Szczepień Powszechnych przy ul. Kraszewskiego 8 będzie czynny w piątki w godz. 11.00-18.00 oraz w soboty od godz. 9.00 do 14.00. Miasto Ciechanów ma najwyższy w regionie poziom zaszczepienia przeciw COVID-19 swoich mieszkańców.
Bez kolejek i bez rejestracji można zaszczepić się wybranym preparatem firm: Pfizer, Moderna, Astra Zeneca i jednodawkową szczepionką Johnson&Johnson.
Istnieje możliwość otrzymania drugiej dawki szczepienia, nawet jeśli pierwsza została podana w innym punkcie szczepień.
Szczepienia są wykonywane bez konieczności wcześniejszej rejestracji tego samego dnia lub po umówieniu się na dogodny dla siebie termin.
Unijny Certyfikat COVID (UCC), tzw. paszport covidowy – jego wydruk można odebrać na miejscu od razu po przyjęciu finalnej dawki szczepionki.
Na 31 sierpnia br. w pełni zaszczepionych jest 52,7% mieszkańców miasta, przynajmniej jedną dawką zaszczepionych jest 55,4%.
- R E K L A M A -"))

Polityka prywatności oraz RODO

Użytkownik ponosi wyłączną odpowiedzialność za treści zamieszczane przez siebie w portalu Nasz Ciechanów w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody z tego tytułu.

Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Nasz Ciechanów" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z regulaminem.

KOMENTARZE

Wprowadź treść komentarza
Wpisz swoje imię

R E K L A M A

R E K L A M A