Znamy termin XI Subregionalnych Targów Edukacji i Pracy

0
165

Starosta Ciechanowski oraz dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Ciechanowie zapraszają na XI Subregionalne Targi Edukacji i Pracy Ciechanów 2019 pod honorowym patronatem marszałka województwa mazowieckiego.

– Serdecznie zapraszamy Państwa na XI Subregionalne Targi Edukacji i Pracy – Ciechanów 2019, które odbędą się 4 kwietnia w Ciechanowie w hali sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. 17 Stycznia 60 C.Rozpoczęcie o godz.10:00 – zaprasza PUP Ciechanów.

Celem targów jest wsparcie młodzieży w planowaniu kształcenia i rozwoju kariery zawodowej oraz przedstawienie możliwości zatrudnienia w subregionie ciechanowskim. Odbiorcami targów będzie młodzież z gimnazjów, szkół ponadgimnazjalnych, rodzice i opiekunowie, nauczyciele oraz studenci i osoby bezrobotne.
Na targach zaprezentowane zostaną oferty kształcenia szkół ponadgimnazjalnych i uczelni wyższych oraz możliwości skorzystania z usług placówek zajmujących się poradnictwem zawodowym. Instytucje zajmujące się pośrednictwem pracy oraz przedsiębiorcy przedstawią aktualne oferty pracy.

PODZIEL SIĘ

KOMENTARZE

Użytkownik ponosi wyłączną odpowiedzialność za treści zamieszczane przez siebie w portalu Nasz Ciechanów, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody z tego tytułu.

Wprowadź treść komentarza
Wpisz swoje imię