Zatrzymani poszukiwani

Temat dnia, Wiadomości

Ciechanowscy policjanci w ostatnich dniach zatrzymali 3 osoby poszukiwane, za dwójką był już wydany list gończy trzeci mężczyzna miał wydany nakaz doprowadzenia do zakładu karnego i wpadł podczas kontroli drogowej.

 

Policjanci z Wydziału Kryminalnego, którzy zajmują się poszukiwaniem osób, w ostatnich dniach zatrzymali dwóch mężczyzn wobec, których wydany był List Gończy. W ostatnią środę wpadł 48-letni mieszkaniec Ciechanowa. Mężczyzna ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości od 2018 roku. Ciechanowscy kryminalni namierzyli go i zatrzymali w Warszawie. Teraz spędzi w zakładzie karnym 3 lata. Kolejny poszukiwany listem gończym został zatrzymany w piątek w Ciechanowie. 31-latek z pow. ciechanowskiego ma do odbycia 1 rok kary pozbawienia wolności.

Wczoraj około godz. 13:00 w Grudusku podczas kontroli drogowej wpadł 37-latek, mieszkaniec pow. sierpeckiego. Funkcjonariusze z Wydziału Ruchu Drogowego zatrzymali do kontroli kierującego samochodem osobowym marki opel astra, jak się okazało 37-latek poruszał się samochodem wbrew 2 zakazom sądowym w tym jeden obowiązuje bezterminowo  a dodatkowo jest poszukiwany celem odbycia kary pozbawienia wolności w wymiarze 2 lat. W tym przypadku mężczyzna został zatrzymany po trzech dniach od wszczęcia za nim poszukiwań.

fot. pixabay

Dodaj komentarz

Nasz Ciechanów

Lokalny portal informacyjny.

Bądź na bieżąco